Konkurs „Mój przyjaciel MIŚ”

MISIOWY KONKURS

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia, przypadającym na dzień 25 listopada, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci  z  grupy „Świetliki”  wraz              z   rodzicami  do udziału  w konkursie pn.

„Mój przyjaciel Miś”

Aby zainspirować dzieci do aktywności twórczej oraz upowszechnić obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, zachęcamy Was do stworzenia (ułożenia na stole lub podłodze) wizerunku MISIA z materiałów  i przedmiotów dostępnych w domu (wykorzystać można WSZYSTKO, niech ogranicza Was jedynie wyobraźnia 🙂 ).

MISIA  należy sfotografować, a zdjęcie przesłać do dnia 30.11.2020 r. drogą elektroniczną na adres:

kasiawlodarczyk0@op.pl     lub

eliza.pruchniak@gmail.com

Liczy się oryginalność i pomysłowość!

Konkursowe fotografie zostaną zaprezentowane na stronie internetowej naszego przedszkola.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy miłej zabawy  🙂