WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA NAUCZYCIELI PT. „Matematyka dla smyka”

12 lutego 2020r.  w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Piastowie został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs dla nauczycieli organizowany na stronie www.blizejprzedszkola.pl na najciekawszą pomoc dydaktyczną do zajęć matematycznych. Po obradach komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac i  postanowiła nagrodzić:

I miejsce

Pani Mela Merchel  Przedszkole Miejskie Nr 130 w Łodzi

II miejsce

Pani Agata Plichta-Becker  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie

III miejsce

Pani Zofia Molenda-Kimla Przedszkole Publiczne Nr 5  im. Juliana Tuwima w Łasku

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych. Dyplomy i nagrody dla osób, które zajęły I, II i III miejsce zostaną wysłane pocztą. Podziękowania dla pozostałych uczestników zostaną wysłane pocztą elektroniczną.