Obchody Święta Niepodległości

10 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień. Dzieci z najstarszych grup przedszkolnych przygotowały program artystyczny, w którym pięknie zaprezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie naszych symboli narodowych.

Bardzo miło nam było gościć na naszej uroczystości Panią Marię Makowską zastępcę Burmistrza Miasta Piastowa.

Dzień Niepodległości był radosnym dniem i mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci naszych, małych  Polaków.