„Sprintem do maratonu”

Dnia 24 maja przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział

W  IX OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW

 „Sprintem do maratonu”,

którego celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

 Przed biegiem odbyła się prawdziwa rozgrzewka, a po niej  uczestnicy stanęli na linii startu. Przedszkolaczki starały się jak najszybciej dobiec do mety, ale w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej i radosnej atmosferze, promującej zdrowy styl życia. Nasze zuchy przebiegły aż

6440 metrów !!!

Wysiłek i determinacja uczestników została doceniona i nagrodzona – dzieci otrzymały okolicznościowe medale oraz dyplomy.

Gratulujemy naszym wspaniałym biegaczom!