Informacje dla rodziców dzieci przyjętych do przedszkola w roku szkolnym 2021/22

Rodziców i dzieci zapraszamy wejściem od strony ul. Moniuszki.

Od ulicy Skłodowskiej – Curie znajduje się parking dla samochodów i rowerów rodziców przywożących dzieci do przedszkola. Wózki dzieci można zostawiać w pomieszczeniu tuż przy wejściu do przedszkola.

Dzieci pierwszego dnia pobytu przynoszą ze sobą:

– wizytówkę z imieniem;

– obuwie na zmianę, podpisane (takie by mogło je samodzielnie założyć i zdjąć, z gumową podeszwą);

– woreczek z ubrankami na zmianę: bluzeczka, spodenki, bielizna… (ubranka prosimy dobrać stosownie do warunków pogodowych, dziecko powinno móc samodzielnie je założyć (luźne, bez guziczków, zatrzasków…), podpisane. Worek z ubrankami rodzice zostawiają w półce dziecka, która znajduje się w szatni;

– kocyk, mała poduszka w zasuwanym pokrowcu (podpisane);

– chusteczki jednorazowe i opakowanie mokrych chusteczek.

WAŻNE! Prosimy podpisać, naszyć lub nakleić charakterystyczny znaczek na rzeczy należące do dziecka i nauczyć je rozpoznawania.

Zebranie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w pierwszych dniach września. Temat wyprawki dla dzieci poruszymy w trakcie zebrania, prosimy o przyniesienie w/w przedmiotów.

Witamy nowych przedszkolaków i życzymy odważnego wejścia w świat zabawy.